Критичне мислення: принципи та інструменти

Розпочати

Опис курсу

Модернізація та вдосконалення роботи державного управління неодмінно пов'язані з розвитком відповідних компетенцій державних службовців. Критичне мислення є базовою основою для прийняття самостійних і відповідальних рішень, що сприяє ефективності виконання посадових обов'язків.

Мислити критично - обов'язкова умова аналізу та оцінки інформації, стратегічного планування та спростування неправдивих фактів як у повсякденному, так і в професійному житті.  Особливої актуальності це набуває в сучасних умовах існування суспільства, де інформаційний вплив є основним методом маніпуляцій. Тому кожному державному службовцю важливо вміти самостійно приймати щоденні виклики задля ефективності державного управління.

Мета навчального онлайн-курсу з критичного мислення - поглибити теоретичне розуміння критичного мислення як інструменту стратегічного планування і розвинути навички правильного сприйняття та інтерпретації інформації. Важливим завданням зазначеного онлайн-курсу є розвиток навичок аргументації, а також факт-чекінгу.

Навчальний онлайн-курс складається з 10 модулів, які тематично розділені на окремі теми: поняття критичного мислення, необхідність аналізу інформації, критичне мислення та Інтернет, робота з великими масивами інформації, омана в процесі, поширені помилки висновків, прийняття рішень та комунікація, важливість контексту, факт-чекінг, розвиток критичного мислення. Кожен модуль складається з відео на 24-36 хвилин та додаткових матеріалів. Наприкінці кожного модуля необхідно пройти тест для засвоєння матеріалу.

ВИКЛАДАЧІ КУРСУ

Михайло Крікунов - досвідчений консультант з питань маркетингу та ефективності і розвитку управління в бізнесі. Серед клієнтів корпоративних програм Михайла, реалізованих останнім часом, такі компанії, як UFuture, UFC, US Department of Commerce (SABIT), Valtech, Agricom, Danone, Kernel, ELEKS, CRH, BELOPST, VolWest Group, UBCG, Галнафтогаз, UNDP та ін.

Файли та матеріали

Brownr-and-Keeley----Asking--the-Right-Questions---A-Guide-to-Critical-Thinking 18 лютого 2022
Simon-Bradley-and-Nicole--Price---Critical-Thinking-Proven-Strategies-to-Improve-DecMaking-Skills 18 лютого 2022
The-WIRED-Guide-to-Online-Conspiracy-Theories 18 лютого 2022
Аронсон-Э 18 лютого 2022
Завдання---аналіз-контексту 18 лютого 2022
Мистецтво-спору---С 18 лютого 2022
Програма-курсу 18 лютого 2022